Volím číslo 5. SHO. Radomír Pikna: Budúcnosť slovenského národa je v našich rukách

Slovenky a Slováci, kandidujem za Slovenské Hnutie Obrody vo voľbách do NR SR 2020. Hrdo reprezentujem Trnavský kraj a mesto Leopoldov. Som vlastenec a záleží mi na Slovensku a slovenskom národe.

Do volieb idem s pokorou a nádejou, že SHO zaujme čo najviac voličov. Mojím cieľom, okrem iného, je aj chrániť národné kultúrne dedičstvo našich predkov a rodinu. Budúcnosť slovenského národa je v našich rukách, a aké je naše potomstvo, taká bude aj naša budúcnosť. Ak naše deti vychováme k úcte k našim predkom a ich činom, tak aj oni budú pamätať na nás v budúcnosti. Vopred ďakujem za každý jeden hlas.

Konštatuje Radomír Pikna, člen predsedníctva SHO a kandidát do NR SR.

Keď už je v slovenskej spoločnosti toľko zla a negativizmu, niekto už konečne musí zapáliť v srdciach ľudí sviečku dobra, lásky a poznania. A my ju, spoločne s vami, priatelia, zapálime. Inak budeme aj naďalej spoločne zažívať každodennú šaškáreň štandardných politikov. Lebo… menšie zlo.

Ale slobodné rozhodnutie je len a len na vás, dámy a páni. V nasledujúcich voľbách môžete dať šancu normálnym ľuďom, bez škandálov, či extrémistických prejavov. Voľte Slovenské Hnutie Obrody. Voľte číslo 5.

——————————

Prečítajte si tiež: TV Markíza: Hosťom v našej diskusnej relácii bude Róbert Švec. V sobotu 15. februára. Naživo

——————————

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds