Róbert Švec k diskusii v TV JOJ: Priamy a vecný. Taký som. Jedujú sa zelení a liberáli? To je dobre

Ďakujem, dámy a páni, za vaše pozitívne reakcie na moje včerajšie vystúpenie v diskusnej relácii TV JOJ. Som aký som, a našťastie, už nikdy iný nebudem. Priamy, vecný a odhodlaný, spolu s mojimi kolegyňami a kolegami, postaviť opäť Slovensko na nohy.

Mnohí mi píšete, že už viete, prečo je SHO mediálne znevýhodňované, a že prečo dostávame minimálny priestor v médiách. Áno, ideme k jadru problému, priamo ho pomenujeme, a navrhujeme aj konkrétne riešenia, ktoré sa však súčasnej mediálnej a politickej mafii nepáčia. A budeme v tom pokračovať.

Ak máte záujem nám pomôcť, v našom zápase o Slovensko, môžete podporiť našu predvolebnú kampaň, číslo nášho transparentného účtu je: SK0383300000002101754329. Ďakujeme za každé jedno euro.

My nevstupujeme do politiky, aby sme sa prispôsobovali súčasným štandardným parametrom robenia politiky, vstupujeme do politiky, aby sme z politického chrámu vyhnali farizejov, ktorí ho už vyše 20 rokov okupujú. A uisťujem vás, že tých farizejov skôr alebo neskôr vyženieme. Konštatuje Róbert Švec.

————————-

Prečítajte si tiež: Voľby 2020. Diskusia s predstaviteľmi SHO: Vo štvrtok 13. februára v Martine

————————-

———————–-

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds