Vedenie Gymnázia Jura Hronca opäť provokuje: Prezliekajte sa za iné pohlavie

Vedenie bratislavského Gymnázia Jura Hronca, ktoré v minulých dňoch čelilo ostrej kritike zo strany širokej verejnosti kvôli tomu, že žiacka rada chcela zorganizovať 25. apríla akciu, kde sa mali žiaci prezliekať za opačné pohlavie, opäť provokuje. O pripravovanom podujatí sme vás informovali na našej stránke 24. apríla

Pôvodná akcia bola po tlaku verejnosti síce zrušená, no vedenie školy tvrdí, že to bolo len kvôli zlej forme prezentácie. A vyzýva žiakov, aby podobnú akciu na podporu LGBTI zorganizovali opäť, len v inej forme. Informujú médiá. 

Aj takýmto spôsobom Gymnázium Jura Hronca v Bratislave propagovalo Gender Swap Day na sociálnych sieťach.

Opätovne pripomíname, že každá spoločnosť, ktorá sa vydala cestou porušovania prirodzených zákonov a ničenia overených hodnôt vlastnej kultúry sa stala napokon obeťou chybne chápanej tolerancie voči rôznym úchylkám na úkor zdravých síl vlastného rozvoja. Naším cieľom je zdravá a životaschopná spoločnosť, ktorej súčasti, predovšetkým tradičná rodina, si plnia svoju funkciu. Iba takáto spoločnosť je nám schopná zabezpečiť dôstojné miesto v súčasnom svete.

Aj z tohto dôvodu odmietame akékoľvek pokusy akoukoľvek formou prezentovať na pôde slovenských škôl zločinecké ideológie, medzi ktoré patrí aj agenda ideológie LGBTI.

„Žiacka školská rada na Gymnáziu Jura Hronca v Bratislave propagovala “Gender Swap Day” na sociálnych sieťach bannerom s vizuálom genderovej osoby pripomínajúcej rakúskeho umelca menom Conchita Wurst,“ informuje spravodajská stránka napalete.sk.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds