SHO: Školské pomôcky a potraviny sme odovzdali už aj v Trebišove. Neprizeraj sa a pomôž!

Posledné dni nás všetkých sužujú horúčavy a inak to nie je ani v Trebišove. Naša pravidelná pomoc ale nepozná neduhy počasia, a tak sme v sobotu, 8. augusta, zavítali k Lucii, ktorá vychováva syna Sebastiána.

Hoci bol Sebastián u starkej na prázdninách, priniesli sme mu školské pomôcky a náš nový kolega Jozef mu daroval spoločenskú hru Activity. Pre Sebastiána máme ešte odloženú aj školskú tašku od Editky z Hlohovca, ktorá takýmto spôsobom už minulý rok vyčarovala nejeden úsmev ľuďom a deťom v núdzi.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Školské tašky sme odovzdali deťom v Zbehoch. A pomohli sme aj v Prešove a vo Veľkom Krtíši

————————

A aj touto cestou sa chceme poďakovať naším podporovateľkám, Majke a Anetke z Banskej Bystrice, ktoré mobilizujú aj svojich známych, aby pomáhali spoločne s nami. Naozaj veľké poďakovanie patrí naozaj každému, kto akokoľvek podáva pomocnú ruku cez projekt Staráme sa.

Aj vďaka nim sú oblečenie, školské pomôcky, hračky, knižky, drogéria a iné užitočné veci nachystané a v najbližších týždňoch nájdu svojich nových majiteľov v rodinách zaradených do nášho skvelého projektu po celom Slovensku.

Spoločne robíme svet okolo nás krajším, priatelia.

Máte záujem pomôcť deťom v našom projekte úspešne vstúpiť do nového školského roka? Je to jednoduché. Ako na to sa dozviete TU.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

A ďakujeme aj vám, priatelia, ktorí ste už finančne prispeli na nákup školských pomôcok: Janka – 50 eur, Slávka – 15 eur, Katarína – 5 eur, Marcel – 10 eur…

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Sociálny projekt SHO: Školské pomôcky sme odovzdali aj deťom v okrese Komárno

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds