Veľká noc 2021. Róbert Švec: Z ruín a popola povstane nové slovenské spoločenstvo

Slovenky, Slováci, lojálni občania nášho štátu slovenského.

Prajem vám krásne a pokojné veľkonočné sviatky. Prežite ich v kruhu najbližších a načerpajte dostatok nielen fyzických, ale aj duchovných síl.

Veľká noc patrí medzi najsilnejšie a najkrajšie sviatky slovenské, a našou úlohou je ochraňovať a zveľaďovať dedičstvo našich predkov. Budeme tak činiť aj naďalej.

Tak ako bol Ježiš Kristus darebákmi ukrižovaný, tak aj dnes novodobí darebáci ukrižovali našu domovinu – Slovensko a náš národ slovenský. Ale tak ako Kristus, aj Slovensko vstane z mŕtvych a z ruín, a popola povstane nové slovenské spoločenstvo TU. Sila. Hrdosť. Odhodlanie.

Boh vám žehnaj, Boh žehnaj našej vlasti.

Autor článku Róbert Švec je predseda Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Ďalšia veľkonočná nádielka odovzdaná. Tentokrát na Liptove

————————-

Život je aj o iných hodnotách ako len o hmotných statkoch. Zdroj fotky: Internet

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc v okrese Malacky? Balíčky s dobrotami a voľnočasové aktivity

————————-

Róbert Švec (vpravo) počas diskusie v televízii ZVTV. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds