Projekt Staráme sa: Tak tomu sa povie veľkonočná nádielka! Pomáhajme si, Slováci

Do našej veľkonočnej pomoci sociálne slabým rodinám z nášho úspešného projektu Staráme sa sa zapojila aj firma HOPE FAMILY, ktorá do nej venovala veľa, veľa trvanlivých potravín akými sú cestoviny, múku či pirohy.

Ďakujeme, čoskoro aj vďaka vám pomôžeme tým, ktorí to naozaj potrebujú.

ALE… Koncom marca sme podali pomocnú ruku aj v meste Strážske mamine Marte a jej dvom ratolestiam a prvého apríla sme pomohli aj mame Lucke a jej Sebastiánovi v Trebišove, z ktorého nám vyrastá úspešný slovenský športovec.

Ďakujeme, dobrí ľudia, že spoločne s nami píšete úspešný príbeh pomoci ľuďom v núdzi už od roku 2011!

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc v okrese Malacky? Balíčky s dobrotami a voľnočasové aktivity

————————-

Strážske:

Trebišov:

Veľkonočná nádielka od firmy HOPE FAMILY:

 

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds