Sociálny projekt SHO: Ďalšia veľkonočná nádielka odovzdaná. Tentokrát na Liptove

Naša veľkonočná pomoc dorazila už aj na Liptov.

Rodinke z okresu Liptovský Mikuláš, v ktorej vyrastajú 3 deti sme okrem ovocia, zeleniny, čerstvého chlebíka a trvanlivých potravín zaniesli aj puzzle a knihy, ktoré venujeme rodinám v rámci nášho, stále prebiehajúceho Mesiaca knihy v projekte Staráme sa.

A niečo na povzbudenie, kamaráti. Na fotografii (poslednej) vidíte nákup od Alexandry z Trnavy, ktorá sa takto zapojila do našej práve prebiehajúcej veľkonočnej výzvy.

Nákup nájde svoje uplatnenie v rodinách na severe našej vlasti. Ďakujeme, Alexandra! Neváhajte a zapojte sa aj vy do našej iniciatívy TU. Každé euro sa počíta.

Ďakujeme aj Marekovi a Vladimírovi. Marek prispel 50 eurami a Vladimír sumou 15 eur.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Realizácia našej veľkonočnej výzvy započala. Aj vďaka vám. Ďakujeme

————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds