Projekt Staráme sa: Veľkonočná pomoc v okrese Malacky? Balíčky s dobrotami a voľnočasové aktivity

Kamaráti. A takto vyzerala posledná marcová sobota v našom úspešnom projekte s deťmi z okresu Malacky.

Naši úžasní kolegovia im pripravili bohatý program. Najskôr im spoločne s veľkonočným nákupom odovzdali aj veľkonočné balíčky s dobrotami, ktoré sme mohli nachystať aj vďaka vašej podpore, takisto sme im vďaka našej skvelej podporovateľke Majke z Banskej Bystrice mohli v rámci nášho stále prebiehajúceho Mesiaca knihy v projekte Staráme sa odovzdať pár knižiek, z ktorých im naši kolegovia čo-to aj prečítali a deti sa potešili aj hračkám od spoločnosti Kibosport.

A aby deti nesedeli len doma, a ocino Miroslav mohol umyť okná, zobrali sme ich na ihrisko, kde sme si s nimi naplno užili preliezky, hojdačky a krásny jarný deň.

Jednoducho povedané, deti prežili úžasný deň, za čo aj vám, priatelia, patrí obrovská vďaka. Rovnako, ako našim obetavým kolegom.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: Sociálny projekt SHO: Ďalšia veľkonočná nádielka odovzdaná. Tentokrát na Liptove

————————-

Posledná marcová sobota sa niesla v okrese Malacky v pozitívnych duchu  🙂 :

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds