VIANOCE 2023: Aj o tomto je náš sociálny aktivizmus. POPRAD: Pomáhame potravinami, ale aj…

V novembri sme vás informovali, že do nášho projektu pomoci sme zaradili aj pani Žanetu s jej dvoma synmi, Alexandrom a Nikolasom TU.

Pred pár dňami sme pani Žanetu navštívili opäť a priniesli sme jej potravinovú pomoc. ALE…

Dve dobré správy, dámy a páni.

Prvá: Starší syn Alexander počas našej návštevy nebol doma, pretože popri štúdiu chodí aj na brigádu, aby mame pomohol s neľahkou situáciou v rodine. Tak je to správne, tak to má byť.

Druhá: Pani Žanete sme pomohli aj s kontaktom na bezplatné právne služby, ktoré potrebovala na vyriešenie svojej situácie, aby sa mohla domôcť k svojim vlastníckym právam. Pretože aj problém s vlastníckymi právami ju dostal do súčasnej zložitej sociálnej situácie. Počas nášho decembrového stretnutia nám oznámila, že vďaka našej pomoci sa veci výrazne pohli k lepšiemu a vyzerá to tak, že aj problém ohľadom jej vlastníckych práv sa vyrieši k jej spokojnosti.

A aj o tomto je náš sociálny aktivizmus, kamaráti. Nielen pomáhať potravinami, oblečením a pod., ale pomôcť rodinám postaviť sa opäť na vlastné nohy.

Akí sme? Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

——————————-

Zapojte sa do našej VIANOČNEJ výzvy: Projekt Staráme sa: Vytvorme spoločne rodinám v núdzi JEDINEČNÉ VIANOCE…

——————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: Dar – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds