FOTO. Projekt Staráme sa. POPRAD: Náš projekt pomoci rozširujeme o ďalšiu rodinu

Dámy a páni. Medzitým, ako sa snažíme uhasiť požiar s drevom pre osirotené deti z okresu Veľký Krtíš TU, sme v Poprade medzi rodiny, ktorým pomáhame, prijali Žanetinu rodinu, v ktorej vyrastajú stredoškoláci – Alexander a Nikolas.

Veru, život vie potrápiť aj ľudí spod Tatier. A nielen studeným počasím. Ale našťastie sme tu my a radi, podľa možností, pomôžeme tým, ktorí to naozaj potrebujú.

Ďakujeme, že pomáhate spoločne s nami.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU.

————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Projekt Staráme sa: Drevo na kúrenie mama so 4 dcérami mať bude

————————-

Zdroj fotiek: SHO.sk

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu o. z. SHO: SK32 5600 0000 0002 2911 7004 a do poznámky napíšte: DAR – projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds