VIDEO: Aj Štefan Polačik vás pozýva na udalosť, ktorá sa odohrá v Dubnici nad Váhom

Slovenské Hnutie Obrody sa aktívne pripája k mierovému posolstvu, ktoré posledné týždne šíria statoční Slováci a Slovenky v uliciach našich miest.

Okrem podpory Slovenských pochodov za mier a neutralitu, SHO už tento piatok 24. februára organizuje v Dubnici nad Váhom, symbolicky, v slovenskom „meste zbraní“, demonštráciu: Chceme mier. STOP vojne!

Kde presne a o koľkej? To sa dozviete v zdieľanej videopozvánke Štefana Polačika…

————————

Prečítajte si tiež: FOTO. Rimavská Sobota: Pochod za mier a neutralitu. Za bezpečné, mierové a neutrálne Slovensko

————————

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds