Video: Aj Trnava má už plné zuby Matoviča. SHO: Dáme ho dole! Ani núdzový stav ho neochráni!

Dámy a páni. Vždy sme pripravení podporiť každú rozumnú proslovenskú aktivitu. A aj preto sme podporili protesty odborárov v pondelok 28. septembra v Trenčíne a v utorok 29. septembra v Trnave, pretože sme presvedčení, že požiadavky odborárov sú oprávnené.

Od 1. septembra sme začali organizovať diskusie s vami v slovenských okresných mestách. Za nami sú Topoľčany, Dolný Kubín a Rimavská Sobota. A ďalšie diskusie budú nasledovať, bez ohľadu na to, že Matovič vyhlásil núdzový stav.

Ďalšia diskusia sa uskutoční… Dozviete sa v zdieľanom videu Róberta Šveca.

A pokiaľ ide o núdzový stav. Róbert Švec posiela Matovičovi tvrdý odkaz: Ani núdzový stav vás neochráni! Pred nami sa neschováte. Ideme si po vás a dáme vás dole!

————————-

Prečítajte si tiež: Video SHO. Trenčín: Katarína Boková posiela jasný odkaz sociálnemu netvorovi Krajniakovi

————————-

 

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds