Projekt Staráme sa: Rozbehli sme novú výzvu. Mesiac čistoty. SHO: Aj v Michalovciach

Kamaráti, v nedeľu 27. septembra sme slobodnej mamičke Adelke z Michaloviec a jej dvom deťom zaniesli okrem klasickej potravinovej pomoci aj čistiace prostriedky.

Tentokrát celý nákup zabezpečila Anna z okresu Trebišov, za čo jej patrí naše úprimné poďakovanie a znovu sa nám potvrdzuje, že ten, kto chce pomôcť, ten si cestu nájde.

Ak máte záujem pomôcť aj vy, dámy a páni, vaše dobrovoľné príspevky môžete posielať na číslo účtu SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: Projekt Staráme sa – čistota.

Ďakujeme za každé jedno euro. Pomáhame adresne a zodpovedne. Už od roku 2011.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

—————————-

Prečítajte si tiež: Projekt Staráme sa: Detská výživa, mliečne výrobky a aj ovocie. SHO: Prevencia je dôležitá

—————————-

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds