Video. Rimavská Sobota: Je toto normálne? SHO: Vyženieme bláznov z úradov!

V nedeľu 27. septembra sa uskutočnila ďalšia diskusia s vami, dámy a páni. Po úspešných stretnutiach s občanmi v Topoľčanoch a Dolnom Kubíne sme sa tentokrát s vami stretli na námestí v Rimavskej Sobote.

Vypočuli sme hlas mnohých z vás, ktorí máte záujem podporovať svojou účasťou rozumné aktivity, ktorých cieľom je poukázať na neschopnosť vlády Igora Matoviča, ale zároveň nemáte možnosti, či už časové alebo finančné, cestovať na podujatia do Bratislavy. A aj preto sme pre vás pripravili sériu diskusií v slovenských okresných mestách.

Diskusie sa nesú v znamení hesla: Dole s Matovičom! Pretože sme presvedčení, že Slovensku dnes škodia najviac dve veci. A to COVID-19 a Matovič-20.

Je toto normálne?: „Predseda slovenského vlády Igor Matovič sa po stretnutí pandemickej komisie pustil do občanov, ktorí si podľa neho dostatočne nevážia doterajšie “benevolentné” opatrenia v boji proti koronavírusu. Použil pri tom aj niekoľko vulgarizmov. Tretina ľudí podľa neho na nariadenie “serie”. Poznamenal tiež, že ľuďom, ktorí bojujú proti rúškam, koronavírus už zrejme zasiahol mozog.“

Alebo?: „Pandemická komisia podľa Matoviča navrhla zníženie najvyššieho počtu ľudí na hromadných akciách, a to na sto v interiéroch a dvesto v exteriéroch, čo by znamenalo o pätinu menej ako v súčasnosti. Akcie, kde ľudia nemôžu sedieť, by sa nemohli konať vôbec.“ Informujú médiá TU.

Aj na tieto myšlienkové pochody bláznov, ktorí momentálne riadia náš štát reagoval vo svojom prejave k obyvateľom Rimavskej Soboty Róbert Švec. Viac sa dozviete v zdieľanom videu.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Skončí Ivan Korčok vo vyšetrovacej väzbe? Róbert Švec: Má k tomu veľmi dobre našliapnuté!

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds