SHO: Skončí Ivan Korčok vo vyšetrovacej väzbe? Róbert Švec: Má k tomu veľmi dobre našliapnuté!

Podľa trápneho Ivana Korčoka, dvorného šaša a užitočného hlupáka súčasného režimu inaugurácia Alexandra Lukašenka je bodkou za zmanipulovanými nelegitímnymi voľbami, ktoré prebehli v auguste v Bielorusku. Pre Slovensko sa tak stáva nelegitímnym lídrom.

Na slová Ivana Korčoka reaguje Róbert Švec:

Nuž, Korčokovi odkazujem toto! Ivan, hovorte za seba a svojich kumpánov. Za mňa a za všetkých rozumných a zodpovedných Slovákov, ktorí sa nenechali kúpiť za misu šekelov, tak ako vy, láskavo nič nevyhlasujte. Môžete nás spomenúť v deň, kedy si zbalíte svoje saky-paky a vypadnete z budovy slovenského ministerstva zahraničných vecí. A pred budovou vás budú čakať dievčatá a chlapci z NAKA, aby vás previezli rovno do vyšetrovacej väzby. Paragraf bude jasný: Vlastizrada!

A legitímnemu bieloruskému prezidentovi Alexandrovi Lukašenkovi odkazujem: Blahoželám, pán prezident. Obnovte čím skôr poriadok v celom bieloruskom štáte. Žiadne miesto pre slabosť!

————————–

Prečítajte si tiež: Merkelová ponúka 10-tisíc eur za nelegálneho migranta. SHO: Nechceme vaše špinavé peniaze!

————————–

Zdroj obrázku: Facebook

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds