VIDEO. Čakajovce 2022: Deň slovenskej štátnosti. Za silné a sebavedomé Slovensko!

Dámy a páni! Bolo nám cťou v sobotu 19. marca osláviť v Panteóne slovenských dejateľov v Čakajovciach pri Nitre tohtoročný Deň slovenskej štátnosti, vznik Slovenského štátu – prvej Slovenskej republiky (14.03.1939).

A ako bolo? Dozviete sa v zdieľanom videu z podujatia… 🙂

—————————-

Prečítajte si tiež: FOTO. Čakajovce 2022: My stojíme stále pevne, ako múry hradné! A stáť aj budeme!

—————————-

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds