Video: Čaputová zradila Slovensko! Katarína Boková: Ideme aj po nej ako po údenom!

Prezidentka Zuzana Čaputová, konečne, verejne priznala farbu. To, čo sme tušili a cítili, zverejnila na svojom facebookovom profile. Už viac nemusíme dúfať a žiadať, aby sa vyjadrila, aby sa zastala zdravého rozumu.

V tejto kritickej dobe, kedy polemizujeme nad kšeftovaním s testami, kedy vieme, že vakcína proti COVID-19 je stále v štádiu testovania, hlava štátu zabila všetky nádeje na spravodlivosť.

Vážená pani prezidentka, odignorovali ste otvorený list, ktorý Vám adresovalo Slovenské Hnutie Obrody TU.

Vážená pani prezidentka, v mojich očiach ste zlyhali ako žena, matka, ako hlava slovenského štátu. Vaše ničnerobenie, vajatanie a plané frázy dali zelenú obchodníkom so zdravím a životmi Slovákov. Ste bábkou v rukách oligarchov, zaujímate sa o dianie v krajinách, v ktorých nežijete a nezaujímate sa o dianie na Slovensku. Z Vašich úst sme nepočuli rázne stanovisko, ustupujete Naďovi, Matovičovi, Mikasovi a spol.

Nikdy nedovolím, aby niekto pichol do mojich detí, do mňa akýkoľvek neoverený a narýchlo namiešaný „sajrajt“. Pokiaľ máte záujem, moja vakcína patrí Vám.

Nepáči sa mi, že hazardujete so životmi Slovákov. Slovenský národ sa voči Vám nijako neprevinil. Aj keď Vás do paláca nedostala väčšina voličov, ste tam. Chceli ste byť prezidentkou všetkých ľudí, avšak toto prianie sa Vám nesplní.

Stali sme sa štátom, v ktorom sa ľudia boja žiť. Stali sme sa štátom, v ktorom ľudia zbytočne umierajú. Stali sme sa štátom, v ktorom nemáte dôveru ľudí a nepotrebujeme Vás.

Vážená pani prezidentka, vyzývam Vás na verejnú debatu. O aktuálnej situácii, o tom čo robíte Vy a čo by som robila ja. O tom, ako sa žije na Slovensku a aký dopad má na nás Vaša nečinnosť. Naživo. VY a JA. Nebojte sa!

Autorka výzva Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Pavol Poprocký: Ruky preč od Slovenskej pošty! Štátny majetok musí zostať v rukách štátu!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds