Róbert Švec: Očkovanie vakcínou, ktorá je vonku iba niekoľko týždňov? Mengele ich vzor!?

Róbert Švec reaguje na medializované informácie o pripravovanom dobrovoľnom očkovaní proti koronavírusu nasilu: Svojím spôsobom obdivujem každého, kto si nechá do seba vpichnúť vakcínu, ktorá nie je dostatočne klinicky otestovaná. A je úplne jedno, či je to vakcína zo západu, východu, severu alebo juhu.

Testovanie vakcíny, aby sa mohla masívne používať by malo trvať niekoľko rokov. A dnes chcú do nás novodobí sociálni inžinieri, pokračovatelia nemeckého vojnového zločinca Josefa Mengeleho (vláda Igora Matoviča a jej prisluhovači), ktorý sa smutne preslávil aj tým, že počas holokaustu vstrekoval väzňom v koncentračných táboroch do tela rôzne neoverené „sajrajty“ a následne na nich robil šialené pokusy, pchať vakcíny, ktoré sú vonku niekoľko týždňov a sú to tak isto klinicky neoverené „sajrajty“!? Novodobé šialenstvo a plánovaná genocída ľudí!

Nikoho neodrádzam od očkovania. Ale upozorňujem, lebo neskoro bude plakať, keď sa prejavia vážne vedľajšie príznaky po očkovaní. A sťažovať sa budú môcť očkovaní tak akurát na lampárni.

Radšej budem cestovať po Slovensku, keď mi podľa všetkého, bruselskí byrokrati bez očkovacieho preukazu zakážu cestovať v rámci EÚ, ale budem spoznávať krásy našej otčiny s vedomím, že som si do tela nenechal vpichnúť tekutý humus. A toto svoje stanovisko nezmením, či už bude očkovanie dobrovoľné alebo povinné.

Pán premiér! Nepočítajte s mojou účasťou v tomto nezodpovednom koronacirkuse. Takže, pokračujem tam, kde som začal 20. októbra 2020. V nenásilnom občianskom odpore, v súlade s Ústavou SR, proti nezmyslom a nezákonným nariadeniam vlády Igora Matoviča. 

————————–

Prečítajte si tiež: Stanovisko Slovenského Hnutia Obrody k povinnému očkovaniu

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds