Video. COVID-19: Matovič je vinný. SHO: Vyvodí hmotnú zodpovednosť aj voči sebe?

V programovom vyhlásení vlády Igora Matoviča sa, okrem iného, píše aj, že vláda zavedie funkčný mechanizmus hmotnej zodpovednosti a trestania pochybení verejných funkcionárov pri nakladaní s verejnými prostriedkami.

A tak sa teda pýtam pána Matoviča: Komu zosobníte škodu spôsobenú štátu vo výške približne pol milióna eur? Nechceli ste rýchlotesty nakúpiť za cenu 8,90 za kus, pretože vraj nie sú potrebné. A po pár dňoch ich nakupujete o euro drahšie. Podrobnosti TU.

A ak nemáte „keš“, aby ste mohli uhradiť vami spáchanú škodu, opýtajte sa svojej manželky, či by… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Štefana Polačika.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Premiér si myslí, že je Goebbels?! SHO: Vládne noviny? Megahlúposť hodná Matoviča

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds