SHO: Deti z nášho projektu si pomáhajú navzájom. Tak je to správne. Tak to má byť

Je úžasné sledovať, ako Katka s malým Jankom, ktorým sme donedávna tiež pomáhali v našom úspešnom sociálnom projekte Staráme sa postaviť sa na nohy, dnes pomáhajú spoločne s nami.

Malý Janko v rámci našej pomoci včera priniesol malému Maťkovi odrážadlo, z ktorého mal obrovskú radosť. Okrem odrážadla a iných užitočných vecí sme Janke a Maťkovi zaniesli aj základné trvanlivé potraviny.

Kamaráti. Vidíte, aké je to jednoduché! Stačí tak málo. Chcieť pomáhať a prispieť svojou troškou.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————-

Prečítajte si tiež: Maginhrad. SHO: Pre deti z nášho projektu Staráme sa vytvárame aj voľnočasové aktivity

————————-

Maťko bol s nákupom spokojný. 🙂

Vľavo: Katarína Grbáliková, členka SHO so svojím synom Jankom. Vpravo člen nášho hnutia Pavol Boršč.

Spokojný Maťko so svojou maminou. 🙂

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds