Video: Financovanie amerických zbrojoviek? SHO: Áno! To je priorita Naďa a jeho poskokov

Včera opäť, aj minister Heger z OĽaNO, spochybnil 13. dôchodky, hovorí o nich ako o politickej korupcii minulej vlády a problém vidí v tom, že nie je dostatok peňazí v štátnom rozpočte na to, aby mohli byť dôchodcom vyplácané.

A zopár pochybných analytikov podporuje jeho argumenty aj tvrdením, že nás čaká prepad ekonomiky a podobne. Jednoducho, lebo koronavírus.

Pripomíname, že nákup amerických stíhačiek nás bude stáť vyše 2 miliardy eur, 13. dôchodky by nás stáli cca 400 miliónov eur.

Na aktuálne udalosti ohľadom zbrojenia a sociálnej (ne)politiky Matovičovej vlády reaguje v aktuálnom videokomentári Štefan Polačik. Aj o šialencoch okolo ministra Naďa, ktorí chcú v dobe koronakrízy zbrojiť, financovať zo slovenského štátneho rozpočtu americké zbrojovky a kašlú na ľudí práce a našich dôchodcov.

Pozrite sa na bandu amerických poskokov. Vieme o nich. A pôjdeme po nich ako po údenom!

————————

Prečítajte si tiež: Srbsko nasadí armádu na ochranu obyvateľov. SHO: My by sme ju tiež nasadili. Aj proti asociálom

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds