SHO: Projekt Staráme sa. Overená značka sociálnej pomoci. Aj vo Veľkom Krtíši

Priatelia, posielame vám fotopozdrav zo včerajšej pomoci starkej Ester z Veľkého Krtíša, do ktorej sa zapojil aj náš nový člen nášho úspešného hnutia Alexander Kakoš. 

Teší nás, že náš projekt je natoľko inšpiratívny, že sa doň zapájajú noví ľudia. To je veľmi dobrý signál, že to čo robíme, robíme dobre a musíme v tom pokračovať . A aj budeme.

Starkej Ester, ktorá sama vychováva dvoch vnukov, sme znovu po mesiaci priniesli niečo, čo jej pomôže napr. navariť pár obedov. Fungujeme aj vďaka vám, vážení prispievatelia. Už od roku 2011 sme overenou značkou skutočnej sociálnej pomoci.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Deti v našom sociálnom projekte vedieme k solidarite s tými, ktorí ju naozaj potrebujú

————————

Vľavo: Alexander Kakoš z Veľkého Krtíša. Vpravo: Starká Ester.

Pomáhame ja vďaka vašim príspevkom, kamaráti. Ďakujeme.

Vľavo: Pavol Skýpala z Poltára.

Rodinám môžeme pomôcť aj našimi 2% z daní.

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds