Video. Štekajúce psy na hraniciach a Matovičova eKaranténa. SHO: Psy sa bránia útokom!

Vyjadrím sa k tomu, čo sa odohráva na hraniciach, na ktorých včera Slováci vracajúci sa zo zahraničia zablokovali diaľnicu, a ktorých pred časom Matovič prirovnal k psom, ktoré štekajú spoza hraníc.

Igor Matovič tento týždeň s veľkou slávou vyhlásil, že inteligentná karanténa sa spustí v piatok 22. mája o 15.00 hod. Slováci v zahraničí, na základe jeho vyhlásenia a medializovaných informácií sa rozhodli, že sa vrátia domov, na Slovensko. A chceli eKaranténu využiť. Ale…

————————

Prečítajte si tiež: Smart karanténa stále nefunguje. Nespokojní repatrianti zablokovali diaľnicu D4

————————

Inteligentná karanténa v piatok o 15:00 hod. nefungovala, lebo… Google a Apple. Na tieto dve spoločnosti sa teraz Matovič vyhovára, lebo ešte nestihli posúdiť aplikáciu k stanovenému termínu.

Plne rozumiem tomu, že spustenie tejto aplikácie si vyžaduje veľa krokov, vrátane súhlasu spomínaných spoločností, ale nechápem tomu, ako je možné, že predseda vlády si dovolí vypustiť medzi ľudí dátum a čas spustenia aplikácie bez toho, aby bolo všetko na spustenie pripravené. A nebolo to prvýkrát, čo takýto lapsus Matovič spôsobil. Jednoducho najprv hovorí a potom premýšľa. Stalo sa to aj napríklad v prípade jeho medializovaných úvah o „vypnutí“ Slovenska v čase vrcholiacej koronakrízy, ktorými takmer spôsobil paniku medzi ľuďmi na Slovensku.

Pán Matovič, ste predsedom vlády slovenského štátu. Budíček alebo odstúpte!

Autor článku Róbert Švec je predseda SHO.

———————–

Prečítajte si tiež: FOTO: Slováci v uliciach Bratislavy. SHO: Dole s Matovičom. Za zdravý rozum. Za Slovensko

———————–

 Pozrite si aj aktuálny videokomentár Kataríny Bokovej:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds