VIDEO. Katarína Boková reaguje na táraniny Čaputovej: Že sa nehanbíte! Zo Slovákov ste urobili…

Zuzana Čaputová, dočasná prezidentka Slovenskej republiky, svojimi vyjadreniami a správaním sa počas posledných týždňov jasne demonštrovala svoju… Má sa takto správať hlava štátu?

A Eduard Heger a jeho vládni zločinci Slovákom nedoprajú, ale pre svojich udavačov státisíce eur našli.

Podrobnosti v zdieľanom videu.

————————–

Prečítajte si tiež: PODCAST. Pavol Poprocký vytrel zrak politickým pokrytcom: Kde ste boli doteraz?!

————————–

 

———————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—

Mikinu víťazov si môžete objednať TU.

————————–

Dámy a páni. Naše proslovenské aktivity môžete podporiť aj 2% z vašich daní. Ako na to? Je to jednoduché. Takto TU. Ďakujeme. Vaším správnym rozhodnutím podporíte aj seba. Veď naša činnosť je vyvíjaná najmä pre vaše dobro.

————————–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds