Video. Katarína Boková vyzýva mlčiacu väčšinu rodičov: Už sa konečne postavte za svoje deti!

Hovorí sa, že obuvníkove deti chodia bosé. V súčasnom svete naberá toto porekadlo nový rozmer. Naše deti, na ktoré má vplyv aj minister školstva Branislav Gröhling, budú chodiť po Slovensku hlúpe a asocializované.

Vo svete ale aj na Slovensku sa pomaly rozbieha očkovanie vakcínami od rôznych farmaceutických spoločností proti COVID-19. Pfizer začína testovať neoverený „sajrajt“ na deťoch vo veku 12 – 15 rokov TU. To sú žiaci druhého stupňa ZŠ. Vážení rodičia, už je vám jasné, prečo Branislav Gröhling drží naše deti doma pod rúškom dištančného vzdelávania? Už chápete, prečo tak vehementne presadzuje vzdelávanie z domu aj pre žiakov na druhom stupni?

V Amerike plánujú začať s očkovaním detí na jar tohto roka. Na Slovensku už na jeseň TU. Opakujem, už o pár mesiacov. A pozor! Podľa slov hlavnej odborníčky ministerstva zdravotníctva pre všeobecnú starostlivosť o deti a dorast MUDr. Eleny Prokopovej príde rad aj na tých najmenších. Ak rodičia…  

Viac sa dozviete v aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

——————————

Prečítajte si tiež: Štefan Polačik: Ako bojovať s koronavírusom? Napríklad aj tak, že by nebol popletený Mikas

——————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds