Katarína Boková: Očkovacou kampaňou sa začína hon na zdravý rozum a skutočnú slobodu!

Ministerstvo zdravotníctva rozbehlo veľkolepú očkovaciu kampaň proti koronavírusu. Za peniaze všetkých slovenských daňových poplatníkov, teda aj tých, ktorí nesúhlasia s očkovaním neovereným sajrajtom. A tých je väčšina.

Zuzana Čaputová, ktorá nedávno vyjadrila svoj názor, že ak sa nedáme očkovať, nezbavíme sa testovania, podčiarkuje svoje slová a dáva jasne najavo, že vakcína je cestou k falošnej slobode TU.

Kandráč zradil Boha, tak ako počas galavečera OTO, tak aj teraz. Koľkokrát ešte? Adela Vinczeová stratila svoju tvár, opäť, a jej pozitivita spolu s eko-bio-manželom dáva celej situácii nový rozmer. Dokonalé masírovanie mozgov všetkým sledovateľom na sociálnych sieťach. A nielen tam!

A k prekrútenému Vladimírovi Krčmérymu som sa vyjadrila už dávnejšie TU.

Priatelia, touto kampaňou začína hon na čarodejnice, rozumejte na zdravý rozum a pravú slobodu. Tieto tváre za mastnú odplatu zapredali zdravý rozum a normálnych ľudí.

Cestou ku slobode je občiansky odpor podľa článku 32 Ústavy SR, v ktorom nám je všetkým nasledovaniahodným príkladom predseda Slovenského Hnutia Obrody Róbert Švec. Cestou ku slobode je nerešpektovať protizákonné nariadenia Matovičovej vlády, vrátane dobrovoľného testovania nasilu!

Rozhodnutie je na každom jednom z nás. My sme sa už rozhodli!

Autorka článku Katarína Boková je členka predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Matovičova luza koná protiprávne! Potvrdzuje to generálny prokurátor a aj ústavný právnik

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds