Pavol Poprocký: Ako sa liberálnym klamárom v priamom prenose rozbil džbán s koronaklamstvom

Áno, dámy a páni, vidíte dobre! (graf pod článkom) Podľa RTVS, ktorú platíme všetci a Krajčiho ministerstva koronabiznisu…

Súčet opýtaných v prvom grafe (31% + 14% + 9% = 54%) a v druhom (29% + 21% +10% = 60%) je po 100%  🙂

21% je (graficky) viac ako 29%  🙂

A je „prirodzené“, že podiel rozhodnutých očkovať sa podľa redaktorky, ktorá vychádzala za pochybných prieskumov, za jeden mesiac vzrástol o viac ako dvojnásobok a podiel tých, ktorí očkovanie odmietajú klesol o 10%?!  🙂

Nie, nie, kamaráti! Nič z tohto nie je normálne, lebo nám vládnu nenormálni. Nenormálni koronafanatici, ktorí bohatnú na fiktívnej pandémii a ničia životy a osudy bežných ľudí. A ešte sa z nás snažia urobiť hlupákov takouto prízemnou propagandou, ktorej dlhodobo a intenzívne asistuje aj verejnoprávna televízia. 

Slovensko musia riadiť zodpovední vlastenci, a nie koronamafia, ktorá je ešte k tomu tak amatérska, že v priamom prenose rozbije pomyselný džbán s koronaklamstvom, a už vonkoncom Slovensko nesmú riadiť recyklovaní štandardní politici, ktorí sa prezliekli do novej značky a tvária sa ako mesiačik na hnoji, a pritom sú presne tou istou hodnotovou mafiou, ktorá nám vládne v dnešných dňoch!

Nenechajte sa zvádzať a zviesť na chodníčky, ktoré môžu byť osudné nielen vám, ako jednotlivcom, ale i nám, ako kolektívu, ako národu. Slováci, dajte si už konečne povedať a podporte nás, podporte Slovenské Hnutie Obrody.

Autor článku Pavol Poprocký je člen predsedníctva Slovenského Hnutia Obrody.

————————-

Prečítajte si tiež: Video. Katarína Boková vyzýva mlčiacu väčšinu rodičov: Už sa konečne postavte za svoje deti!

————————-

Prízemná a tupá liberálna propaganda v podaní, žiaľ, aj verejnoprávnej RTVS. Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds