Video. Koronakríza: Máme prebytok jahniat. SHO: Pán Matovič. My vám poradíme čo s nimi

Na Slovensku máme momentálne nadbytok, približne 60-tisíc kusov, jahniat a kozliat. Za normálnych okolností by sme ich vyviezli za hranice, predovšetkým do Talianska, ale kvôli úradujúcemu koronavírusu to nie je možné. Čo s nimi?

Riešenie existuje a my v SHO vieme ako na to. Poradíme aj vám, vážená vláda SR, vážený pán premiér.

Správa štátnych hmotných rezerv čaká na vaše podklady, aby mohla odkúpiť… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

Teraz je ideálny čas postaviť sa na stranu Slovákov.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Globalizácia zlyhala. Eurobyrokrati sú čajoví a zbytoční. Budúcnosť je v silných vodcoch

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds