Video. Matovičova vláda zmeny? SHO: Vláda sa akože vymenila, ale okrádanie Slovákov pokračuje

Slovenky a Slováci. Žiadna “vláda zmeny”, žiadni obyčajní ľudia, ale obyčajní milionári, ktorí hľadia na svoje kšefty a nie záujmy nášho štátu a ľudí. Vymenili sa len názvy a aktéri, no okrádanie Slovákov pokračuje. Jedna skupina hodnotovej mafie bola vymenená druhou skupinou tej istej hodnotovej mafie.  

Príklad? Zatiaľ čo emočne nestabilný Matovič šíri paniku na svojich tlačovkách, jeho ľudia nakupujú respirátory za 12,50 eura za kus. Informujú médiá. Spoločnosť z obce Topoľnica pri Galante  chcela našej vláde dodávať respirátory za… Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Štefana Polačika.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds