Video: Koronaparanoja útočí už aj na naše deti. Katarína Boková: Pokoj! Niekoľko rád pre vás

V posledných dňoch sa doslova rozpútalo šialenstvo a panika ohľadom testovania školopovinných detí. Píšu nám zmätené mamy, plné zúfalstva a hľadajú záchranu v týchto dňoch neistoty a neúplných informácií. Môžeme len predpokladať, že ide o zámer elít vzbudiť strach a paniku. Pretože strach je najdokonalejší nástroj na ovládanie našich životov.

Preto sa pokúsim situáciu aspoň trochu upokojiť, pokúsim sa ju rozobrať ako mama. Vyberám niekoľko vašich reálnych skúseností z posledných dní.

Ak sa v škole vyskytne PODOZRENIE na ochorenie COVID-19, mobilná testovacia skupina chce v školách testovať všetky „podozrivé“ deti. Viete, že ako rodičia môžeme svojim deťom napísať ospravedlnenku za neprítomnosť na vyučovaní, však?

Ak riaditeľ školy odmieta po 14-dňovej dobrovoľnej či povinnej karanténe vziať dieťa do školy, nech vám to dá písomne. Že odmieta vziať zdravé dieťa, ktoré nevykazuje žiadne príznaky akéhokoľvek ochorenia do výchovno-vzdelávacieho procesu. To je papier, s ktorým sa dá pracovať ďalej.

Mnohí sa bojíte, že ak budete odmietať testovanie vašich detí, škola na vás pošle „sociálku“. Panie, ktoré musia preveriť každý podnet a majú dbať na dobro dieťaťa vám vaše vlastné dieťa asi neodoberú len preto, že odmietate aby mu niekto „škrabkal“ mozog vatovou tyčinkou.

Ak sa bojíte, že budete riešení v priestupkovom konaní, tak pokoj. Nie sme na divokom západe, nikto vás nezastrelí, maximálne vám objasnia legislatívu, ak budú vedieť, a vy sa možno dozviete, že žiadna kaša sa neje také horúca, ako sa navarí.

Mám radu pre všetkých. Vypnite televíziu a rozhlas. Vyjdite do prírody, keď len do parku. Zhlboka sa nadýchnite, upokojte rozlietané myšlienky, vypustite obavy. A uvedomte si, že váš inštinkt vám už niekoľkokrát zachránil zadok a na tomto svete ste preto, aby ste ochránili svoje deti.

Tak smelo do toho, nedajte sa zastrašiť. Aj úradníci sú len ľudia. Sú rovnako zmätení ako vy, pretože sám premiér je jeden veľký zmätok.

Dámy a páni! Myslime pozitívne a budeme koronanegatívni!

Autorka článku Katarína Boková je regionálna zástupkyňa SHO pre okres Martin. 

————————

Prečítajte si tiež: Bude verejné popieranie korony trestným činom? Švec: Blázni od Matoviča sú toho schopní

————————

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds