Video: Zvieracia kazajka pre Igora? SHO: Do izolačky patrí Matovič! A nie naše deti

Náš nepodarený premiér Igor Matovič zašiel priďaleko. Nasadil našim školopovinným deťom náhubky najskôr na prvé dva týždne nového školského roka, následne lehotu predĺžil na celý september a tak ako sme predpovedali, momentálne je bezrúškové obdobie v nedohľadne.

Akoby mávnutím čarovného prútika naše deti stratili nárok na obyčajné prechladnutie. Už si nemôžu v škole odkašľať ani kýchnuť. Automaticky vykazujú príznaky ochorenia COVID-19. Učitelia sú po tlaku ministra školstva, „konzília odborníkov“ a vlastného strachu paranoidní a takéto dieťa sú povinní zavrieť do izolačnej miestnosti v škôlke či v škole.

Ako asi sa cíti dieťa, keď je zavreté na samotke ako nejaké nebezpečné indivíduum? Ako sa na neho budú pozerať spolužiaci a dokonca aj mnohí rodičia, ktorí sa hlúpo nechali vtiahnuť do tejto špinavej propagandy menom koronavírus?

To už naozaj všetci zabudli, že jeseň je obdobím kedy kýchame a vôbec nič to neznamená?

Naozaj si Matovič zoberie na svedomie, ak deti začnú…  Viac sa dozviete v zdieľanom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Aj Trnava má už plné zuby Matoviča. SHO: Dáme ho dole! Ani núdzový stav ho neochráni!

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds