SHO: Bude verejné popieranie korony trestným činom? Švec: Blázni od Matoviča sú toho schopní

Tento týždeň som v „našich“ médiách zachytil slovné spojenie: verejne popiera koronu. Takže už nielen konšpirátor, extrémista, šíriteľ hoaxov, ale aj verejný popierač.

To sme teda dopadli. Vyše 30 rokov od Nežnej revolúcie, sú ľudia, ktorí verejne a slobodne vyjadria svoj názor nálepkovaní, osočovaní, verejne zosmiešňovaní, ale aj šikanovaní políciou a súdmi. To je tá ich liberálna demokracia v praxi.

Tak aby bolo jasné: Som slobodný človek a slobodne budem vždy pochybovať a aj popierať to, čo slobodne uznám za vhodné, vrátane dejinných udalostí, osobností ako aj súčasnosti. Moja vnútorná sloboda a pravda sú pre mňa oveľa viac ako hmotné statky, funkcie, vysoký plat… Pochybujem a popieram, teda slobodne myslím a konám!

A pokiaľ ide o otázku, či by mohlo byť trestným činom aj verejné popieranie korony, odpovedám: Prečo nie!? Keď môže byť trestným činom popieranie holokaustu, dôvody, prečo musí byť trestným činom aj popieranie korony sa určite nájdu. A ak sa nenájdu, blázni od Matoviča už niečo vymyslia.

Autor článku Róbert Švec je predseda SHO.

————————

Prečítajte si tiež: Video: Za silné a sebavedomé Slovensko. SHO: Bez Matoviča a jeho babrákov. Preč s nimi!

————————

Mgr. Róbert Švec vyštudoval Trnavskú univerzitu, odbor politológia. Pôsobí v Nitre a je predseda Slovenského Hnutia Obrody. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds