Video: Za silné a sebavedomé Slovensko. SHO: Bez Matoviča a jeho babrákov. Preč s nimi!

Dámy a páni, posledné týždne skutkami plníme to, čo sme Vám sľúbili. Že pôjdeme po vláde Igora Matoviča ako po údenom!

Od 28. mája sme v uliciach a námestiach, do 1. septembra sme sa zúčastňovali protestov pred Úradom vlády v Bratislave a od 1. septembra navštevujeme okresné mestá a stretávame sa s vami.

 Za nami sú Topoľčany TU, Dolný Kubín TU, Rimavská Sobota TU a na nedeľu 11. októbra chystáme Poprad. V utorok 22. septembra sme podporili protestujúcich zamestnancov popradskej nemocnice TU. V pondelok 28. septembra sme podporili protest odborárov v Trenčíne TU a v utorok 29. septembra sme odborárov podporili v Trnave TU.

SHO ponúka jasnú, rozumnú a adresnú alternatívu, aj pokiaľ ide o spôsob cesty – formu a aj jej obsah TU.

Tento týždeň Richard Sulík vyhlásil, že ak by ľudia nemohli najbližšie týždne demonštrovať, tak svet sa nezrúti TU.

Konštatujeme: Svet sa možno nezrúti, ale Slovensko áno, pod vaším vedením, Richard. A keďže sme zodpovední vlastenci, to vám nemôžeme dovoliť a ani nedovolíme! A aj preto budeme na námestiach a v uliciach našich miest aj naďalej. Tejto vláde pôjdeme po krku! Na nás sa môžete spoľahnúť! Pretože sme presvedčení o tom, že to, čo hovoríme, ponúkame a konáme je správne!

Matovičova vláda škodí Slovensku. A my chceme Slovensko silné a sebavedomé.

Podkladom pre článok boli statusy Róberta Šveca na sociálnej sieti Facebook.

————————-

Prečítajte si tiež: Video: Zvieracia kazajka pre Igora? SHO: Do izolačky patrí Matovič! A nie naše deti

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds