Video. Obchody v nedeľu otvorené alebo zatvorené? SHO: To je otázka. Ale máme odpoveď

Dvaja koaliční partneri alebo rivali, Matovič so Sulíkom sa opäť škriepia o to, či obchody v nedeľu nechať zatvorené alebo otvorené.

Richard Sulík je za ich otvorenie, pravdepodobne sa obáva, že by v nedeľu nezohnal čerstvé teplé rožky. Premiér Matovič je za ich zatvorenie, na jednej strane preto, aby pracujúce mamy mohli tráviť voľný deň so svojimi rodinami a strane druhej povie, že z voľného dňa treba urobiť sanitárny deň. Blázinec. Vyberte si, ako to vlastne myslí.

Páni poslanci, prečo sedíte na zadkoch? Poberáte ťažké peniaze za to, že rozhodujete o nás bez nás. Zoberte si príklad z nás, zo Slovenského Hnutia Obrody a choďte do terénu, medzi ľudí. Pýtajte sa priamo predavačiek, pracujúcich mám a otcov, čo chcú a potrebujú.

Ja ako mama, zamestnankyňa a vyťažená žena… Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Je Matovič hlúpy alebo zakomplexovaný? V Budapešti urazil Slovákov a ponížil náš štát

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds