SHO: Je Matovič hlúpy alebo zakomplexovaný? V Budapešti urazil Slovákov a ponížil náš štát

Podľa Matoviča je prirodzené, že sa Maďarsko zaujíma o jej životné podmienky a postavenie. „Chceme dosiahnuť stav, keď sa Maďari na Slovensku budú cítiť úplne rovnoprávnymi občanmi so všetkými ostatnými, keď budeme rozvíjať všetky územia Slovenska bez ohľadu na to, kto tam žije a akým jazykom ho jeho mama naučila rozprávať,“ vyhlásil Matovič pred pár dňami počas návštevy v Budapešti. Informujú médiá.

Na slová predsedu slovenskej vlády reaguje Róbert Švec:

Môže takúto hlúposť vyhlásiť predseda slovenskej vlády? Pán Matovič, to akože doteraz boli občania Slovenskej republiky maďarskej národnosti menejcenní s ostatnými občanmi? Vy ste tak hlúpy alebo zakomplexovaný, že ani neviete čo vypúšťate z úst?! Veď týmito slovami ste degradovali Slovenskú republiku na štát, ktorý nerešpektuje národnostné menšiny a ich práva, čo v prípade slovenského štátu je nielenže nepravda, ale o naše menšiny sa staráme až príliš príkladne, niekedy až na úkor štátotvorného národa.

Opäť ste ukázali, pán Matovič, svoju nekompetentnosť stáť na čele slovenskej vlády.   

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Matovič sa bratríčkuje s pohrobkami vojnových zločincov. SHO: Koho záujmy zastupuje?

————————

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds