Fond vzájomnej pomoci. SHO: Neschopnosť Matoviča a jeho babrákov? Alebo pripravovaný tunel?

Fond vzájomnej pomoci, ktorý mal rýchlo pomáhať ľudom, čo zostali bez nároku na podporu počas koronakrízy, zatiaľ nie je ani efektívny, ani rýchly. Za dva mesiace od vzniku z neho nešlo na pomoc ani euro. Téme venovali samostatnú tlačovú besedu, na ktorej sa zúčastnili špičky koaličných strán. Vznik fondu ohlasoval premiér Igor Matovič. Pritom na konte sú stovky tisíc eur. Informujú médiá.

Na medializované informácie zareagoval Róbert Švec:

Slovenské mamičky, živnostníci, podnikatelia, pestovatelia, chovatelia, dôchodcovia. Spoliehali ste sa na pomoc z pochybného Matovičovho fondu pomoci počas koronakrízy? Nemôžete sa spoliehať na slušných politických mafiánov. Pevne sa oprieť môžete iba o rozumných a zodpovedných vlastencov. Ktorí nesľubujú, že budú pomáhať, keď sa dostanú do štátnych úradov, ale ktorí pomáhali ako občianski aktivisti TU a pomáhajú aj dnes, už ako aj politickí aktivisti, a to bez mesačného platu niekoľko tisíc eur.

A pokiaľ ide o spomínaný pochybný fond. Pripomínam, že Igor Matovič a jeho banda zriadili fond, ako „odškodné“ za to, že si ústavní činitelia neznížia svoje niekoľkotisícové mesačné platy, do fondu budú prispievať a príspevky rozdeľovať medzi občanov. A nakoniec, možno Matovič a jeho komplici čakajú, kým koronakríza pominie, dúfajú, že nebude už komu pomáhať a peniaze si rozdelia medzi sebou. A niekto nám vyčíta, že Matovičovu vládu označujeme za spolok neschopných a nekompetentných babrákov. Čas nám dáva opäť za pravdu.

————————-

Prečítajte si tiež: Matovičovi kumpáni hrozia pokutami. SHO: Naša odpoveď? Stretneme sa 11. júna pred Úradom vlády

————————-

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds