SHO: Pomáhame aj v meste Trebišov. Lucia a Sebastián vitajte v projekte Staráme sa

Dámy a páni, aj vďaka vašim príspevkom sa pomoc v našom úspešnom projekte môže rozrastať. Po tom, čo sme v piatok 12. júna začali pomáhať v Trenčianskych Tepliciach mame Miške a jej deťom Alžbetke a Adamkovi, sa k nim v sobotu pridala Lucka a Sebastiánko z Trebišova.

Aj napriek tomu, že prítomnosť je v oboch prípadoch týchto slobodných matiek pochmúrna a nezávideniahodná, vyjadrujeme presvedčenie, že ju spoločne čoskoro zvládneme a spoločne s vami, drahí prispievatelia, zmeníme súčasné slzy smútku Lucie a Michaely na slzy radosti. Spoločne to dáme, aj keby čo bolo! Stačí sa zomknúť a keď každý prispeje svojou troškou, začnú sa diať veľké veci.

Okrem nákupu, naši šikovní kolegovia Katka a Palino podarovali Sebimu balíček dobrôt, presne taký aký v rámci našej výzvy Mesiac detí v projekte Staráme sa darujeme v júni každému dieťaťu v našom projekte pri príležitosti MDD.

Ak máte záujem podať pomocnú ruku, ľubovoľnú finančnú čiastku môžete poukázať na číslo účtu nášho občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa – MDD. Ďakujeme.

Vďaka nášmu úspešnému sociálnemu projektu pomáhame už od roku 2011, aj vďaka vaším 2% z daní. Pevne veríme, že sa na vaše správne rozhodnutie môžeme spoľahnúť aj v tomto roku. Ako na to? Je to jednoduché. Viac informácií nájdete TU. Ďakujeme.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Našu pomoc rozširujeme do ďalšieho mesta. Začíname pomáhať v Trenčianskych Tepliciach

———————–

———————-

V prípade, ak máte záujem prispieť ľubovoľnou čiastkou na pomoc ľuďom v núdzi, ktorí našu pomoc potrebujú, neváhajte tak urobiť na číslo účtu občianskeho združenia Slovenské Hnutie Obrody: SK7665000000000020148117 a do poznámky napíšte: projekt Staráme sa. Ďakujeme. Pomáhajme si, Slováci. Veď je to také jednoduché.

———————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds