VIDEO. Posolstvo aj z Banskej Bystrice je jasné: Podporujte zodpovedných a rozumných ľudí

Dámy a páni. V nedeľu 29. augusta sa uskutočnila ďalšia diskusia ľudí Slovenského Hnutia Obrody s vami, občanmi nášho štátu slovenského. Tentokrát v Banskej Bystrici.

Posolstvo diskusie je jednoduché! Ak chcete skutočnú zmenu na Slovensku, tak potom je žiaduce, aby ste podporovali zodpovedných a rozumných ľudí! 

Nie recyklovaných politikov pod novými značkami, ktorí sú dlhodobo v politike a výsledok aj ich vládnutia dnes žijeme. Podporujte Slovenské Hnutie Obrody.

Viac sa dozviete v zdieľanom videu…

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO. Deň Ústavy SR: Ľudia Slovenského Hnutia Obrody boli s vami v Košiciach a aj v Bratislave

————————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds