Video. Súvisí koronavírus s umelo vyvolanou migráciou? SHO na stope pripravovaného podvodu?!

Francúzsky prezident Emmanuel Macron varoval ostatných lídrov štátov a vlád Európskej únie, že bez solidarity počas koronavírusovej krízy hrozí koniec Európy bez vnútorných hraníc.

Väčšina schengenských štátov aj napriek nesúhlasu Európskej komisie pre hrozbu koronavírusu obnovila pohraničné kontroly. Eurokomisárka pre dopravu Adina Valeanová vyhlásila, že so skorým skončením ochrany vnútorných hraníc neráta. Naopak, očakáva, že je len otázka času, keď hraničné kontroly zavedú všetky štáty. Informujú médiá.

Podľa Európskej komisie (EK) by mali členské štáty zrušiť kontroly na vnútorných hraniciach, lebo to odporuje zásadám spoločenstva. Aj Slovensko by tak podľa návrhu EK malo zrušiť pohraničné kontroly. Buď sa byrokrati v Bruseli zbláznili alebo sú to všetci do jedného agenti koronavírusu. Ako môžu niečo takéto žiadať?! Veď predsa zdravie a životy ľudí musia byť na prvom mieste. Slovenské štátne hranice nie sú korzo a treba ich nechať zatvorené.

————————

Prečítajte si tiež: SHO: Špinavá politika Matoviča: Úradníci! Pomôžte nám zvládnuť koronavírus. A až potom sa vás zbavíme

————————

Pozrite si aj aktuálny videokomentár Róberta Šveca:

 

Francúzsky prezident Macron veľmi rád vyhľadáva spoločnosť mladých migrantov. Zdroj fotky: idnes.cz

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds