Čaputová opäť tárala: Chceme ďalšiu integráciu. Nie návrat kompetencií národným štátom

Zuzana Čaputová opäť nesklamala! Ale svojich pánov z Bruselu a Washingtonu. Na stretnutí štátov V4 opäť chrlila eurofilné vyjadrenia zamerané proti záujmom vlastného národa a štátu.

Zuzana Čaputová sa v týchto dňoch zúčastnila stretnutia štátov V4, ktorý vyvrcholil na zámku v českých Lánoch, kde sa ku krajinám V4 pridali aj zástupcovia Srbska a Slovinska. So svojimi prejavmi na spoločnej tlačovej konferencii vystúpili všetci aktéri. Český prezident Zeman v Lánoch skonštatoval, že Vyšehrad bol úspešný v minulosti, keď zabránil tzv. migračným kvótam či nevyjadril súhlas s kandidatúrou Timmermansa na post predsedu Európskej komisie. Podľa Zemana by sa teraz V4 mala zaoberať problémami európskeho rozpočtu, ako aj problematikou obnoviteľných zdrojov, no ako uviedol, každá krajina by mala byť sama zodpovedná za svoju ekonomiku a priemysel, a nie závisieť od Európskej komisie!

————————-

Prečítajte si tiež: Deti Goebbelsa si hrkútali. Čaputová sa stretla aj s expertkou na propagandu

————————-

Čaputová samozrejme opäť nesklamala a tvrdila presný opak toho, čo Zeman či ďalší prezidenti V4. A keby len to, ona doslovne opätovne poklonkovala Bruselu a Washingtonu. Čaputová vo svojej reči doslova uviedla: „Slovenská republika dlhodobo komunikuje podporu Srbsku týmto smerom, samozrejme, po splnení všetkých podmienok a kritérií, ktoré sme museli splniť aj my ako SR. Ten postupný transformačný proces bol vo výsledku úspešný aj pre nás. Prijali sme množstvo reforiem a dnes sme krajina, ktorá je integrovaná a voláme po ďalšej integrácii, a nie po návrate kompetencií k národným štátom! To, čo EÚ prináša, sú benefity, ktoré ľudia evidentne podľa prieskumov verejnej mienky oceňujú, keďže Slovensko má historicky najväčšiu podporu vo vzťahu k EÚ. Stretnutie v Lánoch sa uskutočňuje 30 rokov od Nežnej revolúcie a pádu Berlínskeho múru a V4 vznikla, aby sme si navzájom pomohli a prispeli k zjednoteniu Európy!“

Takže podľa Čaputovej sme v súčasnosti krajina, ktorá je integrovaná a voláme po ďalšej integrácii a nie po návrate kompetencií národným štátom? Tak to ma podrž. Milá Zuzanka, kedy ste sa pýtala Slovákov na to, či chcú ďalšiu hlbšiu integráciu v rámci EÚ? A ako sa opovažujete tvrdiť, že nevoláme po návrate kompetencií späť z Bruselu domov? Kto akože po tom nevolá? Slováci, Vaši liberálni zapredanci okolo narkomana Trubana a synčeka privatizéra Beblavého alebo vaši páni z Bruselu a Washingtonu?

Pretože neviem o tom, že by väčšina Slovákov súhlasila s tým, aby sme odovzdali svoju suverenitu do rúk cudzích skupín a kruhov z Bruselu a Washingtonu! To len vy liberáli by ste najradšej odovzdali náš štát a jeho suverenitu do rúk cudzím entitám. A je nám všetkým zrejmé, že ste tak pripravení učiniť hneď ako to len bude možné! No aspoň už konečne prestaňte tárať tie svoje úslužné rečičky a začnite sa aspoň minimálne správať ako slovenská prezidentka a nie ako poslušný pudlík tých, čo vás na post prezidenta pretlačili.

Chápem, že určité veci treba oplácať, no niektoré vyjadrenia a kroky už začínajú hraničiť s trestným činom vlastizrady! A to je hranica, ktorú by žiadny verejný činiteľ nemal prekročiť. A to nielen v záujme štátu, ktorému slúži, ale aj vo vlastnom záujme.

Autor: Martin Bago

————————–

Prečítajte si tiež: Čaputová v Paríži: Hlbšie, hlbšie. Politické sado-maso Zuzany pokračuje vo veľkom štýle

————————–

Čaputová na stretnutí štátov V4 opäť chrlila eurofilné vyjadrenia zamerané proti záujmom vlastného národa a štátu. Zdroj fotky: Internet

————————–

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————-

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds