VIDEO. Róbert Švec ku kauze ulice v obci Varín: Kiežby malo Slovensko viac takýchto zástupcov ľudu

Dámy a páni. Pred pár dňami sme vás informovali TU o mediálnom a policajnom nátlaku na vedenie obce Varín, v okrese Žilina, v súvislosti s pomenovaním ulice v obci po našom prvom slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi.

Obec v utorok 3. augusta rozhodla, že názov ulice sa meniť nebude! Reaguje Róbert Švec.

Veľké ďakujem a pochvala za prístup vedenia obce Varín: Obec Varín odmietla zmeniť názov ulice, ktorá je pomenovaná po prvom slovenskom prezidentovi a poslankyni, ktorá zmenu navrhla, odporučila, aby sa odsťahovala.

Skvelé rozhodnutie a stanovisko! Kiežby sme mali na Slovensku viac takýchto statočných zástupcov ľudu ako v obci Varín. Ešte raz ďakujem a klobúk dole!

————————-

Prečítajte si tiež: Gabriel Hoffmann: Odsúdením prvého slovenského prezidenta bol spáchaný justičný zločin

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds