Róbert Švec naložil vyšetrovateľovi NAKA: To dokáže iba totálny dilino alebo užitočný hlupák

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry začal v prípade názvu ulice, ktorá nesie názov po našom prvom slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi v obci Varín, v okrese Žilina, trestné stíhanie pre prečin prejavov sympatií k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd.

Reaguje Róbert Švec:

Len totálny dilino alebo dobre platený užitočný hlupák, neznalý dejín a súvislostí môže začať takéto trestné stíhanie.

Vedeniu obce Varín držím palce, aby bolo silné a nepodľahlo mediálnemu a policajnému zastrašovaniu, pretože dnes je to náš prvý prezident, zajtra to bude Andrej Hlinka a pozajtra Ľudovít Štúr?

Neslovenským elementom a liberálom sa nemôže ustupovať! Musíme byť pevní v kolenách a ukázať im, že my, Slováci, sme tu doma.

Prvý slovenský prezident si zaslúži, aby slovenské ulice niesli jeho meno a aby v každom krajskom meste bola jeho socha v nadživotnej veľkosti. Zabezpečíme.

Ďakujeme, pán prezident za to, že dnes sme a máme náš obnovený štát slovenský!

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Blokáda Zvolena sa stala skutočnosťou. SHO: Sľúbili sme, blokovali sme!

————————

Nálepky z našej úspešnej kampane Jozef Tiso – najlepší slovenský prezident si môžete objednať TU.

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds