Róbert Švec naložil vyšetrovateľovi NAKA: To dokáže iba totálny dilino alebo užitočný hlupák

Vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry začal v prípade názvu ulice, ktorá nesie názov po našom prvom slovenskom prezidentovi Jozefovi Tisovi v obci Varín, v okrese Žilina, trestné stíhanie pre prečin prejavov sympatií k hnutiu smerujúcemu k potlačeniu základných práv a slobôd.

Reaguje Róbert Švec:

Len totálny dilino alebo dobre platený užitočný hlupák, neznalý dejín a súvislostí môže začať takéto trestné stíhanie.

Vedeniu obce Varín držím palce, aby bolo silné a nepodľahlo mediálnemu a policajnému zastrašovaniu, pretože dnes je to náš prvý prezident, zajtra to bude Andrej Hlinka a pozajtra Ľudovít Štúr?

Neslovenským elementom a liberálom sa nemôže ustupovať! Musíme byť pevní v kolenách a ukázať im, že my, Slováci, sme tu doma.

Prvý slovenský prezident si zaslúži, aby slovenské ulice niesli jeho meno a aby v každom krajskom meste bola jeho socha v nadživotnej veľkosti. Zabezpečíme.

Ďakujeme, pán prezident za to, že dnes sme a máme náš obnovený štát slovenský!

————————

Prečítajte si tiež: FOTO: Blokáda Zvolena sa stala skutočnosťou. SHO: Sľúbili sme, blokovali sme!

————————

Zdroj obrázku: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds