Situácia na národnej scéne. Róbert Švec: DOSŤ! Stačilo! Začíname písať novú kapitolu!

Dámy a páni! Róbert Švec na sociálnej sieti oznámil stanovisko k dlhodobej snahe spájať sily na národnej scéne. Stanovisko uverejňujeme v plnom znení.

Dámy a páni. DOSŤ! Stačilo! Kde nie je vôľa, tam nie je ani cesta. Je načase obrátiť list a začať písať novú kapitolu!

O komunikáciu a spoluprácu na vlasteneckej scéne sme sa za posledné roky pokúšali niekoľkokrát. S pokorou, vecne, slušne, zodpovedne!  Žiaľ, odozva od kolegov na proslovenskej scéne bola takmer nulová. V tejto chvíli už nevidíme žiadny zmysel sa v tejto veci aj naďalej angažovať.

SHO však bude aj naďalej aktívne a budeme ľuďom otvárať oči. A kto má a bude mať záujem, môže sa k nám pridať.

————————–

A k stanovisku nášho predsedu prikladáme aj odkazy na mediálne výstupy ohľadom spájanie a spolupráce.

Prezidentské voľby 2019: TU TU TU TU

Voľby do NR SR 2020: TU TU

A ponuka europoslancovi Uhríkovi v roku 2021: TU

Slovenky a Slováci! Nech si každý urobí jasný obraz o tom, kto sa dlhodobo usiloval o spoluprácu skutkami a kto o spolupráci iba dlhodobo tára. Naše svedomie voči Slovensku je čisté!

————————–

Prečítajte si tiež: VIDEO: Covidoví pedofili chcú opichať slovenské deti! Katarína Boková reaguje

————————–

Róbert Švec: Sila. Hrdosť. Odhodlanie. Zdroj fotky: SHO.sk

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–—–

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds