Video. SHO: Odhaľujeme ďalšie klamstvo Matovičovej vlády. Akože odklad splátok zadarmo

Človek s pochybnou minulosťou Boris Kollár sa vo svojom videu chvastal ako on, záchranca Slovákov, vyrokoval s bankármi odklad splátok úverov a hypoték pre všetkých. Nezabudol podotknúť, že to bude zadarmo.

No týždeň po zverejnení videa šéfa hnutia Sme rodina sa dozvedáme, že to vôbec nebude zadarmo. Tento odklad splátok, ktorý síce v aktuálnej nepriaznivej situácii pomôže, si pekne Slováci zaplatia. Každá pôžička, každá hypotéka bude v konečnom dôsledku drahšia, pretože za obdobie odkladu splátok si banky… Viac v aktuálnom zdieľanom videokomentári Štefana Polačika.

—————————

Prečítajte si tiež: Riaditeľom SIS sa stal brat poslanca Pčolinského. SHO: Vraveli, že budú iní. A sú ešte horší ako Fico

—————————

 

———————–

Dodatok: Áno, my v Slovenskom Hnutí Obrody kritizujeme vždy, keď je na to dôvod, ale zároveň ponúkame aj reálne riešenia. A ak by sme my boli dnes vo vláde, tak nariadime bankám odklad splátok a aj úrokov! Aby sme Slovákom skutočne pomohli! Pretože takú moc vláda má. Len musí chcieť. A Matovičova vláda nechce.

———————–

Tí, ktorí nám dnes vládnu. Liberál, blázon a mafiáni. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds