Video. SHO: Pán Matovič! V osadách sa dávky vyplácajú vo veľkom. A kde sú peniaze pre ľudí práce?

Dámy a páni. Súčasná vládna banda ukazuje, čo to znamená rodinkárstvo a bratríčkovanie.Pozrime sa na to, ako.

Priateľka ministra obrany Naďa (za OĽaNO) dostala teplé miestečko na ministerstve vnútra, ktoré tiež patrí OĽaNO. Čistá náhoda. Bývalá ministerka zdravotníctva MUDr. Kalavská si robila docentúru na súkromnej vysokej škole u Matovičovho odborníka na koronavírus Krčméryho. Ďalšia náhoda. To, že šéfom SIS sa stal brat poslanca Pčolinského z hnutia Sme rodina, je len zlatý klinec rodinkárstva v podaní tejto politickej mafie.

Vážené dámy a páni, je mi z vás zle. Ste smiešni a trápni. A čo je najhoršie, nie ste solidárni so slovenskými ľuďmi práce, ktorí vytvárajú hodnoty.

Pán premiér a celá vládna koalícia! Slovenské Hnutie Obrody vás opäť vyzýva. Postavte sa konečne za… Viac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Kataríny Bokovej.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Odhaľujeme ďalšie klamstvo Matovičovej vlády. Akože odklad splátok zadarmo

————————

 

Za koho kopete, pán Matovič. Za darmožráčov alebo za ľudí práce? Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds