Video. SHO: To, že Korčok je zarytý v zadnici Západu neznamená, že tam musíme byť zarytí všetci

Máme nového ministra zahraničných vecí. Ivana Korčoka. Počas svojej prvej tlačovky vo funkcii Korčok zdôraznil, že si nepraje, aby bolo Slovensko mostom medzi Západom a Východom, a že chce, aby bola Slovenská republika ešte silnejšie ukotvená na Západe. 

A dodal, že potrebujeme prijať veľmi rýchlo aj novú bezpečnostnú stratégiu, v ktorej ľudia ako Korčok alebo Naď, určite presadia, aby bolo Rusko označené za nášhoViac sa dozviete v zdieľanom aktuálnom videokomentári Róberta Šveca:   

—————————

Prečítajte si tiež: Matovičova vláda. Naď a Korčok: Rusko je náš nepriateľ! SHO: Ste vojnoví štváči

—————————

 

Ivan Korčok sa veľmi rád pohybuje v kruhoch slobodomurárov. Častým hosťom býva aj na seansách Rotary klubu. Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds