Video. SHO: Smiali sa nám, keď sme hovorili o potravinovej sebestačnosti. Dnes sa už nesmejú

Európe hrozí nedostatok čerstvého ovocia a zeleniny. Dodávatelia varujú, že nové zásielky budú čoraz vzácnejšie, pretože pandémia nového koronavírusu brzdí globálny pohyb produktov aj ľudí potrebných na zber plodín. Vlády hľadajú spôsoby, ako zmierniť akýkoľvek nedostatok, vrátane „zelených pruhov“, ktoré umožnia rýchly pohyb čerstvých produktov cez hranice Európskej únie. Informujú médiá.

Smiali sa nám, keď sme hovorili o tom, že musíme byť ekonomickí vlastenci. Dnes už vedia, ako veľmi sa mýlili. Všetko sa nám tieto dni vracia ako bumerang. Myslíme tým nezodpovedné a arogantné konanie minulých vlád, ktoré rozbili a zlikvidovali našu poľnohospodársku a živočíšnu výrobu, ktoré nám závideli minimálne v celej Európe. A arogantne tvrdili, že veď hranice sú otvorené, dovezieme. Nie je problém. A spoliehali sa na Brusel a EÚ. No je problém a veľký, a ešte väčší bude. Vždy sa treba v prvom rade spoliehať na vlastné sily a nie na pomoc zvonka. Hovorili sme to a hovoríme to stále. A za to sme boli označovaní za spiatočníkov, extrémistov a pod. A čas nám dáva opäť za pravdu. Budíček, Slováci! Musíme byť opäť potravinovo sebestační!

Z nášho volebného programu vyberáme:

Zapojíme domácich pestovateľov a chovateľov do procesu obnovy potravinovej sebestačnosti Slovenska vykupovaním ich výrobkov a produktov do štátnych zariadení.

Vytvoríme sieť slovenských obchodov, ktoré budú vykupovať a predávať tovar a produkty vyprodukované na Slovensku.

———————–

Prečítajte si tiež: SHO: Poslanci, členovia vlády a prezidentka! Dostávate tisíce eur mesačne. A ľuďom nedoprajete

———————–

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds