SHO: Poslanci, členovia vlády a prezidentka! Dostávate tisíce eur mesačne. A ľuďom nedoprajete

V Česku aj Slovinsku škrtajú mzdy verejných činiteľov, keďže sa očakáva prudký pád vývoja ekonomiky. A na Slovensku? Informujú médiá.

Tak napríklad, poslankyňa NR SR Jana Cigániková sa teší každý mesiac zo sumy 5 408 eur. To sa ani nečudujem, že tára samé hlúposti. Za také peniaze?! A lakomí sú dať ľuďom 13. dôchodky, lebo koronavírus. Že sa nehanbia.

A mimochodom, prezidentka Čaputová je tiež určite spokojná so sumou 14 431 eur, mesačne. Svedomie? Pre vás určite neznámy pojem!

Dámy a páni. Ak by bolo SHO vo vláde, či je alebo nie koronavírus, presadili by sme zníženie mzdy poslancov a verejných činiteľov na dvojnásobok priemernej mzdy a trojnásobok u vládnych predstaviteľov a prezidenta. Tak sa píše v našom volebnom programe a písať sa aj bude.

————————

Prečítajte si tiež: Video. Vláda: Peniaze na stíhačky a kabelky sú. Aj pre úplatných novinárov. SHO: A pre ľudí?

————————

Prečítajte si perly ducha ústavných činiteľov, ktorí rozhodujú o našom osude:

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds