SHO: Sme optimisti. Slováci prežili Tatárov. Aj Turkov. Zvládneme aj liberálov. A aj koronavírus

Na Facebooku sme zachytili poznámku, že naše príspevky na sociálnych sietiach a články na našej stránke sú poslednú dobu plné negativizmu.

Na poznámku reaguje Róbert Švec:

Nie, dámy a páni. Nemýľte si negativizmus s presným popisom situácie v našom štáte a s tým, že „prstom, áno prstom“ presne ukazujeme na vinníkov súčasného stavu. A budeme v tom pokračovať. A pokiaľ ide o koronavírus, sme aj v tejto veci optimisti.

Slováci prežili Tatárov, Turkov, maďarizáciu, nacizmus, komunizmus, porazíme aj liberálnu demokraciu a koronavírus.

Po každej kataklizme prišla obroda nášho národa, a príde aj teraz, v podobe Slovenského Hnutia Obrody.

————————

Prečítajte si tiež: Video. SHO: Smiali sa nám, keď sme hovorili o potravinovej sebestačnosti. Dnes sa už nesmejú

————————

Zdroj fotky: Internet

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds