Video. SHO: Vieme aký je rozdiel medzi Matovičom, Ficom a Kollárom. A je vôbec nejaký?

Kamaráti, to, že kritizujeme súčasnú vládu Igora Matoviča neznamená, že obhajujeme bývalú vládu na čele s Ficom alebo Pellegrinim. Vôbec nie! Našou kritikou poukazujeme na to, že sú rovnakí. Že sa nič nezmenilo. A prečo to tvrdíme?

Všetci si pamätáme Igora Matoviča, ešte ako opozičného politika, ako v parlamente vykrikoval a kritizoval rodinkárstvo. A čo robia teraz oni? Matovičov koaličný partner, strana Sme rodina, má v parlamente poslanca Pčolinského. A čírou náhodou sa jeho brat stal novým riaditeľom… Viac v zdieľanom aktuálnom videokomentári Štefana Polačika.

————————-

Prečítajte si tiež: Vláda: Zákonom budeme chrániť aj asociálov. SHO: Ochránite zákonom aj ľudí práce?

————————-

 

————————–——

Staňte sa aj vy čitateľom novín Právo Národa.

Právo Národa sú noviny, ktoré vydáva občianske združenie Slovenské Hnutie Obrody, cieľom ktorých je formou písaného slova upevňovať vlastenectvo, zdravé hodnoty a ochraňovať slovenskú štátnosť. Prvé číslo našich novín vyšlo 18. apríla 2001. Ak máte záujem stať sa čitateľom nášho dvojmesačníka, kontaktujte nás na pn@sho.sk alebo vyplňte formulár a naše noviny budete dostávať pravidelne prostredníctvom Slovenskej pošty.

————————–——

Podporte nás

Dámy a páni! Slovenské Hnutie Obrody od začiatku svojej činnosti stojí pevne na pozíciách slovenskej štátnosti a objektívnej pravdy. A tak tomu bude aj naďalej. ALE... Aby sme mohli rozšíriť komunitu uvedomelých ľudí slovenských, tak na to potrebujeme aj vašu pomoc.


This will close in 0 seconds